| andrutza_5118 a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faceti la prima intalnire sau ce spuneti?laughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Analizez persoana din fata mea cu scopul evident de o intimidadevil

| Cσσкiє a răspuns:

În primul rând, spun "Bună". Nu aşa începi de obicei o discuţie?batting eyelashes

| JustMe a răspuns:

Prima data spun : Ciao, ce mai faci?laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Buna, nu esti asa cracanat ca majoritatea baietilorlaughinglaughing. Ce faci?smug

| Gigiku a răspuns:

Comunic, cunosc. Tre sa stiu si eu cu cine am de a face big grin

| bOse a răspuns:

Buna, incantat de cunostiinta.

| Anileda a răspuns:

Pai il salut ...il complimentez un pic... ii zic ce dragut estilaughing, si ce frumos te-ai imbracat, chiar daca nu e asa, ma uit neaparat la par, ca daca e ca un maimutoi electrocutat, la revedere ma uit sa vad cu ce e imbracat, daca are adidasi nike e 20 la suta castigatlaughing, are haine de firma, iar 30 la suta, vad cum vorbeste, unghiile daca le are frumoase si sa nu fie roase, dintii daca ii are albi, ca nu ma uit la un stirb, daca are telefon frumos, cam multe dar merge.

| KaTaLyN a răspuns:

"eu" tu la prima intalnire spui Nu te-am mai vazut de mult, mi-a fost dor de tine? rolling on the floor) foarte tare laughing)) inseamna ca ai mare succes smug eu zic BUNA si aici depinde. daca fata e la fel cum am vazut-o in poze, de undeva din departare, din avion etc... o si pup(ca sa vada ca e treaba serioasabig grin)apoi multa vrajeala... ia uite ce cald e, ce caine frumos, nu stiu ce, o gluma 2, 3 si asa mai departe.

| eu_5721 a răspuns:

Pai in primul rand salutul apoi o imbratisare sau pupic si apoi zic ceva de genul: Nu te-am mai vazut de mult/Mi-a fost dor de tine. happy