| UPSsss a întrebat:

Care este cadoul pe care ti-l doresti de Craciun? Ce esti dispus sa daruiesti? ce cadou crezi ca poate avea cea mai mare valuare?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De la cei din jurul meu îmi doresc înțelegere, iar cadoul pe care mi-l doresc, este cel cu valoarea cea mai mare, adică sănătatea.
Sărbători fericite!

| UPSsss explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Multumesc la fel si tie

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu vreau sa fiu lasat singur cu gandurile mele si sa nu ma frece nimeni la ridiche.

| irinuka9 a răspuns:

Scz ca ma bag in seama dar cred ca cel mai valoros cadou ar fi prietenia si o cila cu piscinabig grin

| tedy20 a răspuns:

Craciunul asta as vrea ca visul meu sa se indeplineasca ssi el sa imi schimbe viata si as vrea sa daruiesc intr-un te, emotie, caldura si sanatate celor care ii iubesc