| KiSS_4146 a întrebat:

Care este cantaretul sau cantareata voastra preferata sau chiar trupa
happy?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Michael jackson

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Britney Spears, Beyonce, Rihanna, NE-YO, Chris Brown, Akon, J. Lo., Lady Gaga, Avril Larinque[sau cum se scriehee hee], Pussycat Dolls etcbig grin happy

nony
| nony a răspuns:

Method Man

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Anathemahappy

| daii a răspuns:

Inna, David Dj, Dony, Morris, Play, Win, Geo Da Silva, Deepside Dj, Edward Maya, Basshunter, Rihanna, Pcd, Enrique Iglesias...sunt ff multibig grin nu pot sa ma hotarasc doar la unul/unabig grin

by daiiwinking

| Chocolate a răspuns:

Imi place Tokio Hotel dar ascult mult si muzica crestina

| M4RK a răspuns:

Lady Gaga, Rihanna, Pussycat Dolls, madonna, Justin Timberlake
Beyonce...

| Andraa a răspuns:

Mandy moore

| biancabellaa a răspuns:

Doamne...

Sunt prea multi

Milionaires
Avril Lavigne
Linkin Park
N-Dubz
Pink
Spin
Adela Popescu
Level 3
Cristina Rus
Kill Paradise
Stereo Skyline
Skylit Drive
Selena Gomez
Demi Lovato
Lady Gaga
Pussycat Dolls
Rihanna
Fly Project
Play & Win
Gabrielle
Cascada
Uffie
Hilarry Duff
etc.

| Ecaterina a răspuns:

Cintaretbig grinima Bilan.
Cintareata:Giulia.
Trupa:Fly Project.

| nutzu' a răspuns:

Sunt multi, dar e un singur nr 1...

Indiscutabil ...RIHANNA!

| Marya_1984 a răspuns:

Pai cam toti mai marii industriei house love struck adica. Armin Van Buuren, Tiesto, David Guetta, Ferry Corsten, Iio. si de pe la noi Vali Barbulescu, Deepside Deejays, Edward Maya, David Deejay & Dony, DJ Optick, etc big grin iar asa. imi mai plac Celine Dion, Mariah Carey, Michael Jackson, Madonna, Rihanna, Britney, Lady Gaga. big grin happy

| selena_2212 a răspuns:

J. lo

| I'm just me a răspuns:

Edward Maya, Play & Win, Voxis, Deepcentral, Deepside DJ, David DJ,etc.

| alice_6789 a răspuns:

Backstreet boys, Pussycat dolls, Secondhand serenade, Blue, Miley Cyrus, Demi Lovato, Jonas brothers, Mika, James Blunt, R. B. D, Cascada, Jesse Mccartney, Carrie Underwood, Green day, Black eyed peas, Fly project, Basshunter

| Teeki a răspuns:

Cantarelul meu prferat este EMINEM iar trupa mea preferata este tokio hoteltonguebig grin

| Ioonela a răspuns:

Play and Win, Bob Taylor, Inna, Deepside deejays, Lady Gaga, si multi altii big grin :-P

| Delia 75 a răspuns:

Ana maria ferent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaret: James Morrison, trupa: Simple plan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantareata mea preferata e geo da silva prieteni imi zic geo da silva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna

| miky_5469 a răspuns:

Elvis, Stefan Banica.