| CrazySell a întrebat:

Care este cea mai frumoasa femeie din lume ? sau fata tot aia

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Din cate stiu eu, se spunea despre Angelina Jolie ca e cea mai fumoasa din lume!
Numai ca mai sunt unele modele tinere despre care se spune ca ar fi cele mai frumoasa, cum ar fi Adriana Lima!

| BoAfan a răspuns:

BoA
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:82&tx=82&ty=64

| KrazySmile a răspuns:

Antonia a castigat premiul pentru "cea mai frumoasa femeie din lume in 2011", oferit de revista FHM.
Sau, Miss Univers 2011: Cea mai frumoasă femeie din lume este o tânără din Angola
cea mai frumoasa femeie din lume este considerata si Aishwarya Rai
vizavi de aceasta tema sint mai multe pareri *consulta si tu google si vei afla mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie e cea pe care o iubesti.
Oricum toate fetele sunt frumoase adica nu exista niciuna urata.