| mujcdikf a întrebat:

Cine credeti ca este cea mai frumoasa femeie din lume?

17 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Aishwarya Rai, pentru ca are o frumusete naturala.

| Daria a răspuns:

Mama mea...si nu glumesc.Toata lumea care a intalnit-o a spus ca e de o frumusete rara.love struck si chiar asa elove struck
Am cea mai frumoasa mama din lumelove struck

| madaa a răspuns:

Dupa ce le selectezi toate din lume sa ma anunti si pe mine care e cea mai frumoasa! rolling on the floor

| chels95 a răspuns:

Adriana Lima

| mgtow a răspuns:

Nu exista.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie a fost aleasa vedeta de film din India Aishwarya Rai.

| xSoaked a răspuns:

Nu cunosc toate femeile din lume, nimeni nu le cunoaste, asa ca nu pot sa iti dau raspunsul astfel. Am sa iti dau un raspuns bazat pe femeile celebre, gen actrite, modele sau cantarete, pentru ca pe ele le stie toata lumea. Parerea mea este ca Jennifer Aniston este de departe cea mai frumoasa femeie cunoscuta international, mai ales pentru ca este naturala.

| ArinaMK a răspuns:

Eeeeu!big grin

| Lexiiii a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing)
Toate femeile sunt frumoase infelul lor.winking

| Celeste_2636 a răspuns:

Eu!smug
Acuma serios stau si rad la unele raspunsuri date aici. Depinde frumusetea e relativa, dar in orice caz NU consta in niste femei de plastic din showbiz.Alea nu sunt femei adevarate.

| mihaela0205 a răspuns:

Hmmm...thinking dintre vedetele din Romania as putea spune ca: Alexandra Stan si din strainatate: Miley Cyruswinking

| mihaela0205 a răspuns:

Doamne! Daca ti-ai dat parerea aici trebuie sa ai la raspunsuri stupid si nefolositor! Ce oameni mai suntem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu e perfecta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost pentru mult timp Angelina Jolie, dar acum a imbatranit. Parerea mea e ca Adriana Lima e cea mai frumoasa, urmata de Jessica Alba si Eva Mendes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megan Fox

| anonymus63 a răspuns:

Nu exista asa ceva dar pentru mine Laura Linney sau Jenifer Aniston, Celine Dion sunt multe actrite american frumoase. laughing