| NoGames a întrebat:

Care este cea mai groaznica amintire a voastra?

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

M-am gandit eu ca ti s-a intamplat ceva sad eu sincera sa fiu, cand am ramas fara mama nu m-am gandit nici o secunda la sinucidere. parca nici acum nu-mi vine sa cred dar in viata se intampla lucruri care nu tin de noi. e greu, e foarte greu, o spun din experienta, mama mea a fost bolnava 3 ani, de cancer, o vedeam cum se stinge si nu puteam sa fac nimic, imi era sila de mine ca nu aveam cum sa opresc boala. ma invinuiam, ma invinuiesc si acum. i-am fost alaturi pana in ultima clipa, eu am avut grija de ea, eu ii dadeam medicamentele, ii aceam injectiile. eram in timpul bacului, eram ingrozita, nu stiam ce-i cu viata mea pentru ca mamaera cel mai important om de pe lumea asta. si acum nu mai e. dar am reusit sa trec peste, am luat bacul cu note mari, am intrat la facultate si...imi continui viata pentru ca alt ceva nu pot sa fac.este chiar tragic, inteleg oarecum filmul din descrierea ta.

6 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Cea mai agoaznica amintire a mea provine de acum aproximativ 10 ani...ma intorceam de la scoala cu sora mea iar cand am coborat din autobuz sora mea a muritsadtragic!

| kiss a răspuns:

Cea mai groaznica amintire...anul trecut a murit mama, cu siguranta asta este. nu cred ca e nevoie sa dau detalii straight face

| kiss a răspuns:

Stii ce nu inteleg eu? de ce vrei sa stii amintirile groaznice ale celorlalti? adica, e trist si...nu vad scopul. poate ma poti lamuri.

| ShotYouDown a răspuns:

Cea mai groaznica amintire a mea este de acum 5 ani...cand bunicul a murit, il iubeam enorm de mult si imi aduc si acum minte,(el fiind la spital)m-am dus la el, m-a luat in brate m-a pupat si si-a luas ramas bun sad asta este cu siguranta cea mai trista

| NoGames explică:

@kiss: Nu pot sa-ti dau un raspuns prea concret, dar cred ca vreau sa experimentez un film pe viu. Ca sa intelegi mai bine e vorba de filmul "Dread" in care unul a vazut cu ochii lui cum i-au fost omorati parinti in copilarie si acum face un "documentar" despre groaza celorlarti. Si intr-adevar si mie mi s-a intamplat ceva destul de aiurea in ultima vreme, ceva ce m-a impins aproape la gandul de sinucidere, dar m-am stapanit. De asta vreau sa aflu ce li s-a intamplat si celorlarti.
P.S: uitate la film poate o sa intelegi mai bine, este o combinatie dintre drama, thriller si putin horror.

Răspuns utilizator avertizat