| TheWorstNightmare a întrebat:

Cum a fost cea mai groaznica zi din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Laya a răspuns:

Ziua in care am aflat ca mama e suspectata de cancer la san (asta se intampla acum 5 ani). M-am simtit distrusa, numai gandurii negre imi treceau prin minte, deci a fost groaznic.
Dar, din fericire, nu a fost cancer la san si mama e bine-mersi si-n ziua de azi! big grin

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cum sa fie cea mai groaznica zi din viata mea decat groaznica?laughing

Probabil te refereai care zi thinking Hmm. majoritatea zilelor sunt groaznice.Deci nu am o zi/data anume.

| Broadband a răspuns:

Prima zi din clasa 1
groaznic

| Broadband a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, dar iti dai seama, eu sa ma duc la scoala, invatat acasa sa ma uit la desene si sa alerg dupa muste,
din ziua aia sa ma trezesc mereu dimineata,
iti dai seama ce chin era.

| TheWorstNightmare explică:

Ce anume s-a intamplat?

| Mely_6882 a răspuns:

Groaznicalaughing...nu as vrea sa se mai intamplestraight face