| cartofiorrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Care este cel mai amuzant banc auzit vreodata de voi?

9 răspunsuri:
| kayan a răspuns:

Era odata Superman si zbura deasupra unui zgarie-nori. La un moment dat o vede pe Femeia-Fantastica intinsa pe un bloc, cu picioarele desfacute.

Superman excitat sta si se gandeste si ajunge la o concluzie: "Bai, ia uite ce bine arata Femeia-Fantastica! Ce ar fi sa o f*t, ca si asa sunt rapid si nici nu o sa aiba timp sa-si dea seama ce a fost."

Trece Superman la actiune. Femeia-Fantastica tresare si zice: "Ce a fost asta?"

La care Omul-Invizibil raspunde: "Nu stiu, dar ma ustura curul de nu mai pot."

| www a răspuns:

Cum isi pune un elefant un ob?

se asaza pe o oaie laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| dan00tza a răspuns:

Ancuta si Cristina, prietene de-o viata, casatorite se hotarasc sa mai iasa si ele asa "k fetele". zis si facut.si-au petrecut toata seara intr-un bar si in drum spre casa Cristina zice :-fata, eu nu mai pot, fac pe mine! Ancuta:-fata, si eu la fel! hai sa meregem in cimitirul asta! Cristina :-da fata, dar cu ce ne stergem? Ancuta:-pai eu ma sterg cu bikinii.Cristina:-pai bine, hai k oi gasi si eu ceva atunci. zis si facut. A doua zi barbatii celor 2 se intalnesc la o bere. Barbatul Ancutei:-ba unde or fi fost nevestele noastre azi-noapte? k a mea a venit fara chiloti pe ea. Barbatul Cristinei:-eheeee... a ta a venit bine ma... k a mea a venit cu o panglica in fund pe care scria :"NU TE VOM UITA NICIODATA! fratii ionescu. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La extemporal:
- Sper Bula ca de data asta nu te mai prind copiind.
- Si eu sper.

- Daca nu stiati, echivalentul CFR-ului la unguri este MAV-ul. Stiti de unde vin?
- CFR inseamna "C*c*-te Frate Romane!", iar MAV inseamna:"Mananca Acum Vecine!"

4 copii, la scoala, discutau de serviciul tatilor lor.
- Andrei ce-i tatal tau?
- Gropar.
- Nu se zice gropar ci FUNCTIONAR LA POMPELE FUNEBRE! George ce-i tatal tau?
- Gunoier.
- Nu se zice gunoier ci ASOCIAT LA SALUBRITATE! Bula ce-i taica-tu?
- DJ la Mistik Club!
- Adica?(zic toti in cor)
- CLOPOTAR LA BISERICA!

- Cum se conjuga mamaia?
- Eu m-am aia, tu te-ai aia, ei s-au aia...

Maria:
- Ioane, zi si mie o vorba calda ca nu te-am mai auzit de mult!
Ion:
- Sa te arda focu'!

sper sa iti placa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Stii bancul cu iepurele incuiat in baie?
-Nu
-nici eu ca era incuiat in baie...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi barbati vorbesc. Unu iî spune celuilalt:
-Tu ce ai face dacă ar veni un lup la tine.
-Aș lua pistolul și la-și împușca.
-Dacă n-ai avea pistol?
-Aș lua un băț și laș lovi?
Dacă n-ai avea un băț?
-Aș arunca cu o piatră in el?
-Dacă n-ai avea o piatră?
-Aș fugi?
-Daca n-ai putea să fugi?
-Măăăăăăă, da tu chiar vrei să mor?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un weekend doamna invataoare ii intreaba pe elevi:
-Copii ce ati facut in weekend?
-Eu am ajutat-o pe o batrinica sa treaca strada.
-Eu l-am ajutat pe Andrei sa o ajute pe batranica sa treaca strada.
-Eu l-am ajutat pe Vlad, pe Andrei si pe batranica sa treaca strada.
Invaratoarea confuza le spune baietilor:
-Dar de ce a fost nevoie de trei baieti ca sa treaca numai o singuta batranica strada?
-Pai daca nu a vrut sa treaca.rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| MeteEmr a răspuns:

Doua vaci disputau:
Prima: -Muuuu!
A Doua: -Fato...mi-ai luat vorba din gura! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor