| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Care este cel mai amuzant banc pe care lati auzit?
Cel mai amuzant ia funda

Răspuns Câştigător
| badboybitter a răspuns:

Doi soti se cearta deoarece el o inseala pe ea. Sotia ii spune suparta ca pleaca si isi va insela sotul cu primul barbat intilnit.
Pe drum gaseste un betiv pe care il duce acasa. Ajunsi acasa ea il intreaba pe betiv:
-Ce ai vrea sa faci?
-Sa beau!
-Du-te la frigider!
Cind se intoarce de la frigider ea in capot il intreaba:
-Ce ai vrea sa faci?
-Sa beau!
-Du-te la frigider!
La intoarcere ea e in bikini si il intreba:
-Ce ai vrea sa faci?
-Sa beau!
Ea(enervata):
-Du-te la frigider!
El, la intoarcere o gaseste goala.
-Ce ai vrea sa faci dragul meu?
-Treci… capra! Ea, fericita ca in sfirsit isi va insela sotul, se aseaza capra. El, urcandu-se cu greu pe ea, ii spune:
-Du-ma la frigider!

11 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Care e cel mai amuzant banc pe care lungi auzit?*

| Naяutσ a răspuns:

Ajunge un chinez în Chișinău, cu niște afaceri. Nu cunoaște nici un cuvânt în română, dar îi era foame cumplit. Intră el într-o cantină cu gândul că, cineva o să comande ceva de mâncare, iar el auzind denumirea o să comande la fel. Așteaptă el un pic, intră un student și comandă un ceai. Chinezul se apropie și el:
- Țeai.
Ia el ceaiul, dar simte că foame nu a trecut deloc. Mai așteaptă un pic, iar intră un student situația se repetă. Ceai … Țeai… Se hotărăște să mai aștepte. Vede că intră un domn mai în vârstă, se gândește chinezul că acesta o să mănânce și se apropie să audă mai bine comanda. Comandă omul macaroane cu brânză, și imediat și chinezul:
- Mațațoane ciu blință.
- Ce?
- Mațațoane ciu blință.
- Ceeeee?
- Țiai

| m1dn1gh7 a răspuns:

Http://bancuri123.ro/bancuri/labus
Citeşte-l, e fabulos.
Sănătate!

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Badboy este bunicel dar se poate mai bine, dar ghiuler slabut rau. man

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Sunt în dilemă. Te crezi șmecher sau ștecher?

| bittersweetgirl a răspuns:

Se duce Ceausescu sa viziteze sudul Africii. Si iese cu un prieten de acolo la vanatoare. La sfarsitul zilei il intreaba pe acesta ce a facut.
- Am ucis un bizon. A fost foarte greu, dar am reusit pana la urma.
Acum il intreaba si asta pe Ceausescu.
- Pai am ucis o gramada de plizdonti. Am strans o basculanta intreaga.
-Plizdonti? Dar ce sunt aia? Cum arata?
- Sunt ca niste maimute mari si negre.
- Dar eu nu am mai auzit de asa ceva in viata mea. Cum iti dai seama ca sunt plizdonti?
- Pai e simplu. Dupa ce indrept pusca spre ei si ma pregatesc sa trag scot un sunet anume: "Please, don't"

| Nick2001 a răspuns:

Doua bufnite stau pe o creanga iar una dintre ele zice :
-Buhuhu...
-Buhuhu pe mama ta ca m-ai speriat!

| CosmynutzuCosmyn a răspuns:

Prost si nimeni se duc la garla. Nimeni se inneca, prost suna la politie:
-Alo, politia, nimeni s-a innecat.
-Ba tu esti prost?
-Da eu sunt, Prost. Amuzant?

| BiroPetre a răspuns:

Vine Roxana Babenco de la scoala si ii spune cu sovaiala maica-si:
-Mama, azi am luat 5.
-La ce?
-La buci

| ghiuler300 a răspuns:

-bula vi si tu la cor cu noi?
-si ce faceti acolo?
-o tabla o bere
-si de cantat
-in drum spre casa