| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Care este cel mai mare necaz care vi s-a intamplat in anul 2011 de Craciun si de revelion?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si La multi ani! multumesc bunului Dumnezeu ca anul asta nu am mai avut probleme si am putut sta linistita langa fam meahappy

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Paii... anul trecut de Craciun nu mi s`a intamplat nimic ciudat.
de Revelion, fix in noaptea de Revelion, a murit stra-bunicul meu. sad

Răspuns utilizator avertizat
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Pai daaa. anul trecuttt. Craciunul nu a fost anul trecutt?

| Diana1000000 a răspuns:

De Craciun mi-a murit fratele si de revelian am ramas fara bani.