| Anna98Anna a întrebat:

Care este cel mai nebunesc lucru pe care l-ati facut vreodata?

Răspuns Câştigător
| Andreea_3863 a răspuns:

Weheiiiii ...pai sa ma gandesc.sunt multe dar asta...laughing
Eram la scoala si aveam religie.si profu nu e deloc rau e super de treaba.si noi pe scaune avem perne.si inainte de ora am pus bolduri sub perna si cand s-a asezat... a tipat de s-a auzit in toata scoala rolling on the floor
Dar cum am spus, e de treaba si nu ne-a parat big grinbig grin.
tu?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand m-am certat cu un polistist. Da` urat de tot.Bine fara jigniri dar ma irita ca eu aveam dreptate si el imi zicea un pomelnic de legi si paragrafechatterbox

| Bacemi a răspuns:

Blind Date.

| Elena1234456 a răspuns:

Mi-am ascultat inima big grin.

| Veve :X a răspuns:

Am pierdut un pariu si trebuia sa flirtez cu ce baiat spunea prietena mea cea mai buna. Un amic comun a venit odata afara cu un verisor de al lui pe care prietena mea il cunostea, dar eu nu il cunosteam, si a zis ca la verisorul prietenului nostru trebuie sa ma dau. Ei si cand am ramas putin singuri eu cu verisorul amicului nostru am inceput sa ma dau la el desi nu-l cunosteam whistling aproape ca l`am sarutat, noroc ca i`a sunat telefonul laughing altfel mergea prea departe simplul flirt laughing

| maria ;x a răspuns:

Buna...laughing eu cu inca 4 colegi faceam pregatire la biologie pentru Sanitarii Priceputi, si avm o profa batrana si cu un par oribil zici ca-i ciuperca, daca ne tinea mereu dupa program, noi eram fff plictisiti i-am pus guma (vreo 2-3 gume) pe scaun...laughinga facut ca toti drakiilaughing

| KoWalSky a răspuns:

Am pus frana pe fata de pe bicicleta in timp ce coboram un munte cu 50-60km/ora laughing va imaginati ce s`a intamplatlaughing