| AuRevoirSimone a întrebat:

Care e cel mai nebunesc lucru pe care l-ati facut vreodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am aratat profei de mate penisul meu...
Si a ramas incremenita...

M-am ales doar cu exmatriculare din scoalalaughing

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am facut lucruri nebunesti in viata mea, din cate imi amintesc!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Cand eram la prietenul meu acasa si i-am spus: "Am chef sa plecam, sa ne plimbam! M-am plictisit in casa!" si el mi-a spus: "Pregateste-te ca plecam!" Insa nu a precizat si unde big grin

Ne-am urcat in masina si apoi mi-a spus ca mergem la Brasov (noi fiind din alt oras) si ca o sa stam acolo pana a doua zi (la niste prieteni).

Cel mai "frumos" a fost cand m-au sunat parintii mei sa ma intrebe la ce ora ajung acasa si eu le-am spus ca sunt in Brasov cu prietenul meu si ca a doua zi ma intorc.

Noroc ca am cei mai buni, intelegatori si de treaba parinti si nu m-au certat. Din contra, chiar au inceput sa rada si nu le venea sa creada. happy

Sper ca nu te-am plictisit cu povestioara mea, dar cred ca este cel mai nebunesc lucru pe care l-am facut. Sunt o tipa mai linistita de fel, foarte responsabila happy

| Onutzyk a răspuns:

@Anonim: Super-tare, frate!

Yo cred ca atunci cand, la bunici, m-am luuat la harta cu una GRASA si i-am dat TOATE hainele jos!

Funny, nope?

| Mara a răspuns:

Anonimule.sunt curioasa ce i'ai zis mamei tale acasa cand te'a vazut exmatriculatlaughing