| Radutzuu14 a întrebat:

Care este cel mai tare metin2? dau funda daca imi place metinu.

Răspuns Câştigător
| Eusebiu024 a răspuns:

Dupa mine acest metin2 este cel mai tare. DESCRIERE: este foarte foarte fain ratele sunt la 5500 si la fierar e GM mode nu iti esuaza deloc, nimic si nu cere iteme la arme gasesti lunara, drago blue, drago rosso, toate armele legendare, la armuri este king 2, 1, si otel toate pana la armura albastra verzuie. stiu doar cum o cheama pe ninja. nu am retinut numele la restul. corazza del fortuna blue. e cel mai tare mt. uite aici, daca nu dai funda esti cel mai nesimtit. uite mt : METIN2 EVOLUTION CATACLYSM a, era sa uit sa iti zic ca e si GM MODE. P.S: codurile de lv merg doar pana la lv 101. te da cu unicorn pe tine din start si ai si sa chemi porc, lup, bestye etc. FUNDA PLZ

7 răspunsuri:
| Rosalinda17 a răspuns:

Metin2fun...

| cosminvalerian a răspuns:

Metin2 freezetime

| Eusebiu024 a răspuns:

Dupa mine acest metin2 este cel mai tare. DESCRIERE: este foarte foarte fain ratele sunt la 5500 si la fierar e GM mode nu iti esuaza deloc, nimic si nu cere iteme la arme gasesti lunara, drago blue, drago rosso, toate armele legendare, la armuri este king 2, 1, si otel toate pana la armura albastra verzuie. stiu doar cum o cheama pe ninja. nu am retinut numele la restul. corazza del fortuna blue. e cel mai tare mt. uite aici, daca nu dai funda esti cel mai nesimtit. uite mt : METIN2 EVOLUTION CATACLYSM a, era sa uit sa iti zic ca e si GM MODE. P.S: codurile de lv merg doar pana la lv 101. te da cu unicorn pe tine din start si ai si sa chemi porc, lup, bestye etc. FUNDA PLZ

| basalex23 a răspuns:

Joaca-te si tu metin2gx metin2 global sunt destul de bune pa si nu vreau funda! daca dai ma supar!

| 123cosmin23 a răspuns:

Urano e super de la 90 e greu pana al 100 si de la 100 cresti super pana la 128 aopi greut laughing

| AndraSatila28 a răspuns:

Metin2 hammer

| geogeo12 a răspuns:

Mah eu zic sa te apuci de metin2 urano e superrrrrrr tare