| raulik1234 a întrebat:

Stie cineva un metin tare care o aparut acum nu de ani de zile sa fi aparut cam asa prin august septembrie... mai nou metinu? Dau funda daca.mi place metinu

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Metin2 fiesta e cel mai nou aparut http://metin2fiesta.com/ bafta!

| raulik1234 explică (pentru aladeieri):

Nu pot sa ma inregistrez... ai gm?

| aladeieri a răspuns (pentru raulik1234):

Mane daca nu merge fiesta, incearca European metin2 e server privat romanesc ratele sunt mari, la shop ai de toate, king posedata, otel, arme Epice, toate lazile posibile de la bosi pff ce sa-ti mai zic... a da merge si Switchbot, se doneaza doar pentru iteme site, deci nu e cu modatiwinking si jucatori cam tot timpu sunt ON 400, 500, era sa uit te da de la lev 44 bafta!

| GaNsTaR a răspuns:

Metin 2 Hot Style, Metin 2 VipStyle, Metin 2 GTH. Funda?