| Rioko a întrebat:

Care este cel mai trist film vazut de voi? Puteti sa-mi recomandati cateva cu adolescenti?

9 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

D fapt sunt mai multe:
1. a walk to remember
2. if only
3. sweet september
4. p. s. i love you
5.remember me
si mai sunt unele care nu sunt chiar atat d triste dar sunt dragute:
1.save the last dance
2.step up1, 2
3.another cinderella story
astea imi vin acum in minte dar sunt multe altele care merita vazute

| marrr a răspuns:

A walk to remembertongue

| ♥.Sagemix a răspuns:

Keith. De departe cel mai trist - vazut de mine.
Pur si simplu, e ceva ce se intampla multor oameni. Arata realitatea.

| elle_1922 a răspuns:

Keith
if only
brothers

| mistikk a răspuns:

Hachiko a dog story

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Dece sa vezi un film trist uita te la o comedie, la un film cu caini si si sa vezi ce bine este

| CrazyLuver a răspuns:

Mie imi place foarte mult 'Ce-si doreste o fata'. E cu Amanda Bynes:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember e superblove struck.si e si triststraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar seven pounds... e cu will smith big grin