| Patrissia a întrebat:

Imi puteti spune un film de dragoste trist? daca se poate si cu adolescenti?

Fundita!

3 răspunsuri:
| feefeee a răspuns:

A walk to remember

| MajoretahaAngel a răspuns:

Pai Titanic e un film trist de dragoste dar nu tocmai cu adolescenti si eu am mai vazut twilght new moon e de dragoste, e trist si cu adolescentihappyfunda?batting eyelashes

| Ane3 a răspuns:

The notebook, Remember me, the lake house( nu este cu adolescenti insa este unul dintre cele mai frumoase filme de dragoste care le-am vazut), she's the man, a cinderella story, another cinderella story. cam astea imi vin in minte acum. sper sa iti placa. Vizionare placuta!