| shtephie a întrebat:

Care este destinatia voastra de vacanta in aceasta minunata vara?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

In vestul si nordul tarii, mi-am dorit intodeauna sa vizitez Maramuresul si Bihorul, si toata zona nord-vestica, eu fiind din centru-sud.

A ta care este?

| shtephie explică (pentru whatevernvm):

Gabriela, am fost in Vestul si Nordul tarii, unde oamenii sunt minunati, peisajele de vis si in Maramures am nimerit la o pensiune unde mancarea era extraordinara si prajiturile, am imbracat chiar un costum de-al lor. E alta lume. Vacanta placuta!

| whatevernvm a răspuns (pentru shtephie):

Multumesc, la fel!

| eu4you a răspuns:

Elvetia,Germania,Olanesti

| Brâncuşi a răspuns:

Buna shtephiehappy Pai eu unul voi pleca in Grecia este o frumoasa tara si am ce vizita acolo de alte tarii m-am plictisit...Dar nu ma voi plictisi niciodata de Germania mai ales Frankfurt cel mai tare oras vizitat de minehappy...Tu unde mergi?

| shtephie explică (pentru Brâncuşi):

Si eu voi merge pentru prima oara in Grecia, respectiv insula Corfu, de-abia astept sa vizitez insula si sa uit de cotidian si sa ma relaxez. Ovacanta frumoasa sa ai!

| Brâncuşi a răspuns (pentru shtephie):

Multumesc la felwinking Sa ai o seara placuta!>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ajuns la destinatie, de aproape o saptamana. Spania