| 9988 a întrebat:

Care este diferenta dintre tine si restul? ( Argumente )... celui mai frumos raspuns ii dau o fundita ( medalie )!

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Care rest?
Restul de la împărțire?
Restul de la alimentară, la cumpărături?

| IsabelaIssa a răspuns:

Fiecare e unic in felul lui. Trasaturile mele sunt specifice mie, gandirea mea e in mare parte diferita de a altora, si ma simt bine in pielea mea. Diferentele cred ca pot fi si pozitive si negative, eu am ales sa vorbesc despre cele pozitive, si ma opresc aici. O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cel mai bun.
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deşi mulţi o observă, puţini mi-o spun în faţă. Diferenţa dintre mine şi restul lumii este că eu pot să-i calc în picioare(la figurat) în orice domeniu în care ei excelează şi la care se cred experţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt destept, restul nu. Eu doresc sa devin mai destept, restul nu. Eu nu ama vut o iubita, restul da. Eu compun poezii, restul nu. Eu scriu, restul nu. Eu sunt rasist, restul nu. Eu il admir pe Hitler, restul nu. Eu ascult muzica folk, restul nu. Eu sunt cret, restul nu.

| Ammizzu a răspuns:

Diferenta intre mine si restul este ca eu niciodata nu incerc sa fiu ca restul
Sun doua tipuri de persoane : Eu si cei care incearca sa fie ca mine.

| RexCuParuCret a răspuns:

Sunt unic ca si ceilalti deci de aici rezultam ca suntem toti unici dar acest cuvant Unic inseamna ca nu mai e nimeni ca mine sau ca ceilalti.

| Dy2000 a răspuns:

Buna.In primul rand gandeste-te ce plictisitoare ar fi lumea daca ar fi la fel.Noi suntem diferiti, fiecare om are propriul stil caracter, principii, educatie etc.Tu? De asemenea, tu esti diferita esti tu.Nu e bine sa idolatizam oamenii.Perfect e sa fii tu insati.winking