| Francesca17 a întrebat:

Care este fructul vostru preferat?
Fundita Mare si Frmoasa!

Răspuns Câştigător
| Biiiib a răspuns:

Rodiile\m/.

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Ador bananele [ :X:X ]

| Yukidaruma a răspuns:

Eu iubesc fructele exoticee in special rodiile si ananasi love strucklove struckX:

| Francesca17 explică:

@Biib : Si mie imi plac tare mult rodiile love struck...dar si capsunile love struck.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Eu ador capsunile, merele, portocalele si "pepene"rosu big grinbig grinbig grin

| M a răspuns:

Nu pot sa zic ca am un fruct preferat.pentru ca aproape sunt la fel de delicioase love struck. Imi plac bananele,capsunile, caisele, nectarinele love struck

| sunshine_4741 a răspuns:

Capsunile si strugurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

batting eyelashes Piersica si para.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocado