| Deea_9487 a întrebat:

Care e fructul vostru preferat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Imi plac portocalele, merele si bananalele la fel.
Dar in mod deosebit capsunile, mai ales cu frisca sau zahar.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am un fruct preferat, dar imi plac ciresele, capsunile si caisele.

| fluturas a răspuns:

Astazi am pofta de piersici laughing
deci azi piersica confused de-obicei imi plac piericile, caisele, mandarine, clementine, portocale de'asteawinking

| ELAndrei a răspuns:

Marulwinking

| Andr3yCzz a răspuns:

Marul...il ador :X

| AdElA96 a răspuns:

Mandarinele, merele, perele, pepenele rosu mai multe.

| Anonymy05 a răspuns:

Imi plac aproape toate fructele.