| aphosura a întrebat:

Care este mai bun cristiano ronaldo sau messi? Si specificati de ce.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lucinca a răspuns:

Messi
de ce?
de aia

| ionuutzuu a răspuns:

Messi - nu se da in spectacol cand nu trebuie si joaca foarte frumos.

| Vintila_Adrian_1996 a răspuns:

Messi pentru ca are 4 baloane de aur si demonstreaza in fiecare meci ca merita asta iar Ronaldo are decat 2 baloane de aur.

| xblueprimrose a răspuns:

Messi. pentru. ca nu`i place sa se de`a mare si plus asta joaca beton. :Xtongue degeaba e frumos Ronaldo daca ii prostut. Visca el Barca`. ♥