| GaByTzU_5045 a întrebat:

Cristiano Ronaldo Sau Lionel Messi

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Cristiano Ronaldo :X

16 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Cristiano Ronaldo...

| AnTiBioTic a răspuns:

Bogdan stancu tongue

| annna a răspuns:

Cristiano Ronaldo:X:X:X

| Alekzandra a răspuns:

Messi clar.
A luat de 2 ori CONSECUTIV balonul de aur, Ronaldo n-a fost in stare.
Eu il ador pe Messi pot spune ca il iubesc pentru modestia lui si pentru cat de talentat este. E de 1000 de ori mai bun decat Cristiano.

| Alekzandra a răspuns:

Terminati mai cu Cristiano Ronaldo.
Maradona a spus ca Messi va ajunge mai bun ca el, la fel si Pele.
Eu sunt tot fata dar sunt unele care spun de Cristiano Ronaldo ca ar fi mai bun doar pentru ca arata mai bine.
Ronaldo a luat o data Balonul de Aur nu?
Messi de 2 ori.Si cu Zidane a reusit sa castige acest trofeu de 3 ori sunt sigur ca Leo Messi poate sa repete acest lucru pentru ca este mult mai talentat si mai bun decat Cr7.Lui Cristiano Ronaldo ii ocupa prea mult timp fitele.

| ghost200214 a răspuns (pentru Alekzandra):

Alekzandra, daca nu ar fi fost Xavi si Iniesta Messi nu ar mai fi avut 4 baloane de aur acum, ci doar unul. Cristiano Ronaldo e mult mai bun ca al, si ai spus ca este Messi mai bun findca vrei sa te f*** cu el laughing Pun pariu.

| ghost200214 a răspuns (pentru Alekzandra):

El* nu al, scuze.

| Rubi91 a răspuns:

Cristiano!

| Rucky a răspuns:

Cristiano Ronaldo :d

| Popcorncubranza a răspuns:

Cristiano Messi sau Lionel Ronaldo laughinglaughing
Serios acum, Messibig grin

| MrTroll a răspuns:

Mesi este cel mai bun din toti zau asa cristiano ronaldo

| KazooForYou a răspuns:

Ce penali laughing LOOOL Lionel Messi! Fetele zic C.Ronaldo fiindca este mai frumos dar ganditziva ca Messi are tactica viteza si multe altele. Cristiano Ronaldo joaca doar la misto, doar pe driblinguri si altele...el nu joaca in grup cum joaca Barcelona si de aceea li s-a intamplat ce li s-a intamplat celor de la RealMadrid. Deci ganditziva la tactica si altele nu la frumusete... LIONEL MESSI 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo este mai bun deoarece are toate calitatile unui fotbalist:forta, tehnica, detenta, sut, viteza (singurul lucru care ii lipseste este modestia dar...), pe cand messi are doar cateva calitati dintre acestea dar le stapaneste foarte bine ...sa recunoastem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo

| TPU16 a răspuns:

Messi este cel mai bun a luat de 4 ori balonul de aur Ronaldo nu a mai facut nimic din 2008

| andy_9798 a răspuns:

Ma barcelona in afara de tiki-taka mai stie ceva? nu ca messi fara iniesta,xavi, si cei de la mijloc nu face nimic, daca messi merge la o echipa mai slaba fara jucatorii aia e 0 iar ronaldo oriunde ar merge face treaba, asa ca liniste si RONALDO boss!