| a2 a întrebat:

Care este materia voastra preferata sau cea mai putin preferata a voastra? eu una iubesc engleza si urasc fizicalaughing

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt la profil de filo, imi place romana si engleza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata-germana

la polul opus-literatura universala(din cauza profesoarei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love english, but I hate french. I also hate math.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt la filo imi urasc franceza dar iubesc geografia si mai nou istoriahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o materie preferata, dar imi place engleza - cea americana. Si detest franceza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc matematica... urasc matematica
e cea mai nasoala materie... aaahh... urasc matematica si p profa d matee cum n-am urat p candva in toata viata mea
si imi place ft mult engleza :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac stiintele fixe dintre care in mod special fizica... chiar daca la scoala ma inteleg mult mai bine la note cu limbile straine, geografia, istoria sau romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc engleza si sportul; urasc matematica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc din tot sufletul chimia, fizica si biologia.in schimb imi place sportul si celelalte mai putinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geography and enhlish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine ar fi foarte bine daca n-ar mai exista fizica si matematica

| AlexandraPrincess a răspuns:

Iubesc Engleza love struck si Lb Romana

| alexandra_2644 a răspuns:

Imi place sportul, mate un pic, chimia, multtt franceza, engela etc mai multe, dar intr-adevar fizica e nasoala p bune grea,,,,,

| corynaaa a răspuns:

Imi plac chimia, biologia, geografia; nu mi place matematica.