| meeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Care este motto-ul vostru?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Eu ma chinuiesc sa ascund ceea ce tu vrei sa devii"laughing

| Bacemi a răspuns:

Iubire, e tot ce sunt si va pot da.

| Silvia a răspuns:

Nu plânge că s-a terminat, bucură-te că s-a întâmplat.happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Trei simultan: "Eu ori te uit dar nu te iert, ori te iert dar nu te uit".
"Neîncrederea şi minciuna sunt cele mai bune arme în relaţia cu oamenii".
"Ajută-te ca să poţi fi ajutat!".

| Veve :X a răspuns:

``Roata se invarte oricat de patrata e ea`` (am pus in ghilimele pentru ac un prieten mi-a zis asta si am inceput sa ma ghidez dupa astabatting eyelashes )

| greenish a răspuns:

Zambeste! maine poate fi mai rau. tongue

| gabryel a răspuns:

Eu am doua... rade de orice rau si nu pune la suflet ca si cand ar fi o gluma si al doilea da-le in cap la toti si fii tu mai sus ca ei, dupa amandoua ma ghidez.

| Fifylici a răspuns:

Un prieten adevarat este acela care iti accepta trecultul, te spijina in prezent si te incurajeaza in viitor

| Anda_5509 a răspuns:

Dumnezeu da fiecaruia dupa suflet!

Nu plange, un regret n-ar mai conta.

Nu inceta niciodata sa visezi!

Speranta moare ultima!

Astea sunt cele dupa care ma ghidez.

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Motto-ul meu este"Cine ride la urma ride mai bine", asa nu privesc cu invidie pe nimeni, ma multumesc sa rid mai tirziu. te pupkiss

| work a răspuns:

No Pain No Gain!

| Matzaa a răspuns:

Niciodata sa nu spui niciodata!

| Asdfghshds a răspuns:

"He who makes a beast of himself, gets rith of the pain of beeing a man." Dr Jhonson

| Bella_3622 a răspuns:

Motto:"Tine minte 3 cuvinte:Viata merge inainte "

| negescuvlad a răspuns:

Toata lumea minte!