| Mădiiiiie a întrebat:

Care este pretul unei analize pentru depistarea grupei sanguine? Urgent! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Salut! Pai depunde unde faci analiza. Eu am facut-o la o clinica specializata in domeniu, si nu m-a costat mai mult de 15 lei. Intereseaza-te si vezi unde e mai convenabil. Analizele ajung in termen de 1 saptamanawinking FUNDA? big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici scrie 10 lei: http://www.sanmed-centrumedical.ro/lista-de-preturi.html dar depinde si unde o faci.

| Numai98356 a răspuns:

Depinde

| KTyy a răspuns:

Pai intreabati parintii, ei cu siguranta stiu!winking De obicei, copilul are aceeasi grupa sanguina cu parintii.happy

| HighByTheBeach a răspuns (pentru KTyy):

Pai da de obicei... Insa sunt unii copii care iau grupa si de la bunici (de exemplu eu)

| Mădiiiiie explică (pentru HighByTheBeach):

Exact, asa e si sora mea, si nu ma pot baza pe ce grupa ai parintii, ca poate am si eu de la bunici happy Merci de raspuns!

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Mădiiiiie):

Cu placere