| Stefan90 a întrebat:

Care este ultimul lucru pe care ati vrea sa il faceti daca vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Catalin_3561 a răspuns:

devildevil pai laughing) daca as sti cu o saptamana inainte ar fi binelaughing) deci:luni mi-as da demisia daca as avea servicioh go on fac un credit la banca laughing iau banii prietenii si neamurile de varsta mea si petrecem da asa tare laughing marti : as vizita locurile unde n-am fost love struck egipt miercuri:incerc sa fac un copillaughing poate e vreo farsa cu sfarsitu lumii da macar sa stiu ca sunt bun de samantalaughingoh go on joi: cumpar o AK 47 si-o rezolv pe diriga si profa de franceza devillaughing vineri :nu stiu ma joc cs da i nrealitate laughing ma duc la bcr iau niste arme mes imi si trecem la trebuiewinking sambata:as sta cu tooot familionul happy iar duminica ce-o fi o fiwinking oh go on

4 răspunsuri:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Greu l-as petrece alaturi de familie ori prieteni

| Șâret a răspuns:

Sa ma caiesc. happy

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Sami cumpar cosciugrolling on the floorrolling on the floorglm
Sa petrec timpu cu pr'eteniilove struck.Sa mananc vata de zahar cu iubi meulove struck si sa'l omor pe unu' rolling on the floor)glm cu ultima

| oneDisturbed a răspuns:

Sa astept sa vina.