| PureMadnesS a întrebat:

credeti in Sf Lumii de pe 21 Mai 2011?straight face
Care ar fi ultimul lucru pe care ati vrea sal faceti?

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Le-as spune alor mei cat de mult ii iubesc, as spune tuturor ce cred despre ei, as da foc la catalog, i-as da una cu toata puterea unei proaste care ma enerveaza la culme de cand am cunoscut-o, si l-as saruta pe baiatul de care imi place. big grin
Astea din ce as putea face intr-o singura zi.
In rest, sunt f multe lucruri pe care vreau sa le fac. Ca de exemplu: vreau sa vad piramidele, sa vad sarmisegetuza, vreau sa fac surf, vreau sa prind vara asta, vreau sa sar cu parasuta, sa ma dau cu parapanta, sa merg cu elicopteru, sa trag cu pistolul in tinte, sa am o casa mare cu o gradina numai cu flori, vreau un caine mare si unu mic, vreau sa merg la disney land, si vreau sa fac baie acolo unde apa e fff albastra, si vreau sa merg in hawaii, sa sar in apa de pe stancile alea maaaaari ca la TV, sa merg la marea moarta desi numele suna macabru laughing, sa ma dau cu skiurile si cu snowbordul si multe alte chestii. tongue

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa mananc o bucata de pizza laughing))

| Dobitoc a răspuns:

Nu cred in sfarsitul lumii.Si daca chiar ar fi, eu as vrea sa-mi cer scuze celor carora le-am gresit!

| Adiitza a răspuns:

Sa beau o bere rece in varf de munte alaturi de o femeie in timp ce dansez

| Cornulets a răspuns:

Nu cred ca e Sfarsitu`Lumii! Asta e clar!
Si ultimul`lucru p care l`as face ar fi sa ma bucur de timpul ramas!thinking

Răspuns utilizator avertizat
| YoLaurYo a răspuns:

Pai eu nu cred dar daca tot ar veni eu m-as duce si as incalca orice regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? intrunire generala.party nene pana lesinam

| needyou a răspuns:

Dau foc la primarie la sectia de politie si scoala
dupa aceea pot muri linistit
tongue laughing)

| viK_4698 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat, acei care au publikat pur si simplu vreau sa gaseaska un subiect mai interesant...(n)
mm. si chiar daca ar fi adevarat nu stiutiu ultimul lucru pe care as vrea sa-l fac.