| Skyleer a întrebat:

Care esti cel mai frumos barbat blond din lume, dupa parerea voastra, >fetelor?::*

Răspuns Câştigător
| PrettySmile a răspuns:

Alex Pettyfer...big grinwinking

| Skyleer explică (pentru PrettySmile):

Deci, este superb!laughingmersi de raspunsxD

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu contează frumusuţea exterioară, ci cea interioară. Dar dacă ar fi să spun cine aş spune că iubitul meu love struck

| xToxicGirlx a răspuns:

Eu am multi preferati.Mai ales din telenovele si filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi spui daca am dreptate deci cel mai tare ca sa zic asa si talentat este paul damixie sa ii cauti facebook-ul si o sa-l vezi.sa imi dai funda daca am dreptate

| Cherilyn a răspuns:

Liam Hemsworth si Bradley James.
nu stiu daca-s cei mai frumosi din lume, dar sunt sexy rau :" >

| Areen a răspuns:

Iubitul meu. =]]]]]].:*

| RuxMorgenstern a răspuns:

Bradley James este super frumos!