| anonimus102030 a întrebat:

Care imi explica si mie cum se danseaza pe manele ( nu ratati)? va rog mult

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Ok, sa stii ca nu exista un dans specific pe manele. Tu n-ai vazut ca cei care danseaza la manele fac cum ii taie capul? Ai putea sa te iei dupa ceilalti.

1 răspuns:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai pe manele se danseaza mai mult din fund. Adica dai din fund pe ritm de muzica :)). \:D/
Asaa. Poti sa ridici mainile si tot asa le misti dupa muzica sau pocnesti din degete daca auzi o manea a lu sandu ciorba :)).
Iti dai un video dupa net sa vezi cum danseaza una da e cam urata =)) :
http://www.youtube.com/watch?v=zwzH57akd8Y
PaPa PuP sper ca te-am ajutat :)):*