| Elennaelle a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine.Am intrat pe id si la 10min mi-a aparut un status pe care eu nu l-am pus.stie cineva? ce s-a intamplat? e virus sau? fundita

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

Nu este un virus, este probabil un prieten sau dusman care iti schimba status`ul cu ajutorul unui program. pentru rezolvarea problemei dai sus la "Messenger" apoi "Preferences" dupa aceea dai la "Ignore List" si bifezi bulina "Ignore anyone who is not in my Yahoo Contact" si gata, problema rezolvatahappy Bafta``!>big grin

2 răspunsuri:
| sergiumoldo41 a răspuns:

Nu e virus, exista un program pe net si iti schimba statusul
Ca sa rezolvi problema dai la ignore list
si bifezi prima bulina dinaia din ignore
Funda?

| aisforana a răspuns:

Da,se pare ca este un virus nou.ti-a aparut probabil o pagina script sau ceva de genu si tu desi nu ai apasat pe nimic s-a luat virusul.si eu l-am luat...te duci la messenger, preferences, ignor list si bifezi prima chestie...winking bafta!:*