| Razviiiiiiiiii a întrebat:

care poate sa imi dea un site de unde pot lua (Windows Vista Anthracite) si sa il pot instala. dau funda. a am uitat, va rog daca puteti sa imi spuneti pasii instalarii ca nu prea stiu...cum am mai zis dau funda si dau si vot

SCZ de categorie!

1 răspuns:
| LoveAgain a răspuns:

In primul rand nu poti sa descarci asa ceva de pe internet (exclus)! orice windows se cumpara de la magazin sau daca ai vreun prieten care are pe cd aceste windows-uri sunt puse doar pe cd-uri, iar daca nu crezi ca esti in stare sa instalezi ar fi mai bine sa rogi un prieten care se pricepe sa te ajute sau te duci la un magazin de calculatoare sau cauti un specialist! bafta sper sa te descurci!winking