| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva, care sunt pasii instalarii unui formular de contact pe un web site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi poti explica mai detaliat, fiecare pas, formularele le am dar nu stiu cum sa le instalez pe server. Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1.concepi si instalezi pe server baza de date &/V rutina de prelucrare
2.concepi si instalezi formularul pe site-ul tau
3. testezi form-ul cu diferite date fictive si repari eventualele erori care apar
4.deschizi pagina pentru. public

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi poti explica mai detaliat, pas cu pas. Formularele le am si eu, dar nu stiu sa le instalez pe server. Mersi