| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa-mi zica cum sa copiez niste poze de pe un card SD...deci am un card de 2 GB de la aparatul foto, am facut niste poze pe el, si acum cand bag cardul in laptop si deschid SDcard imi apar aceste folderebig grinCIM, MISC, nijetebi si fiecare folder are cate 2 kilo

1 răspuns:
| crzcristina a răspuns:

Intra in folder, se prea poate sa ai un virus care sa-ti arate altceva decat realitatea. Intri in dosare si vezi daca apar pozele sau nu. Daca nu, pune cardul iar in aparat vezi daca apar pozele acolo si vezi setarile din camera.