| d3liutza a întrebat:

Care smartphone e cel mai tare?
happy

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Eu zic ca Htc Sensation sau Samsung Galaxy S 2, adevarat ca si iPhone e bun, dar e pentru fite si se strica repede, plus ca daca nu ii faci jailbreak te vor costa toate aplicatiile care le vei lua pentru el.

| d3liutza explică (pentru bozioru):

Auzi...da' ce-i ala jailbreak? blushing

7 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Jailbreak este un fel de program care se instaleaza ca sa ai toate aplicatiile gratuite

| d3liutza explică (pentru bozioru):

Aha...mersi!

| bozioru a răspuns:

Cu multa placere, dar te sfatuiesc chiar daca ai bani sa nu-ti iei iphone, eu spre exemplu in loc de iphone mi-am luat HTC sensation care e mult mai bun si nici nu stau cu sufletul la gura ca mi-l poate fura vreun boschetar laughing

| d3liutza explică (pentru bozioru):

Aha...mersi de sfat!happy

| bozioru a răspuns:

Cu placere, sper ca te-am ajtuat sa iei decizia corecta ^^

| andr33a7 a răspuns:

IPhone 5