| iiGabytsa a întrebat:

Care stie id-ul adevarat a lui Liviu Varciu? Va rog spuneti-l.Va rog mult de tot... Dar cel adevarat

Răspuns Câştigător
| CrazzyXgirL a răspuns:

Il am eu, si mi a dat web dar ca sa iti dea trebuie sa i dai si y altfel nu da...tongue ti ldau prin mesajhappy

| jimenna86 a răspuns (pentru CrazzyXgirL):

Eu am cateva id-uri dar nu stiu daca este ala adevarat... crying mi-l spui si mie care e? pleaseeeeeeeeee!

| jimenna86 a răspuns (pentru CrazzyXgirL):

Unde ti l-a dat pe web? pe facebook?

12 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Varciu_Liviu
Nu stiu sigur, dar eu am intrat pe el... funditapuppy dog eyes

| Oana4340 a răspuns:

Acum incepeti cu Liviu Varciulaughing?
S-a dus Miley Cyrus?

Pai nu stiu, cauta blogul lui, poate ai noroc si ti-l dabig grin.

| Oana4340 a răspuns:

Daca vrei sa iti pierzi timpul cautand id-ul lui Liviu Varciu il cauti degeaba, nu il da la fani sau ce esti tu!
Lol, fiti logicilaughing.

| iiGabytsa explică:

@Oana nu am timp te TPU nowlaughing:esti o nesimtita...lasa-ma in pace

| iiGabytsa explică:

@Oana nu am timp te TPU nowlaughing:esti o nesimtita.nu mai posta raspunsuri ca si cum ai fi asa de desteapta.in primul rand tu mai tragi talente de buftea.hai jet de aici.de pe TPU

| georgiana14 a răspuns:

Eu stiu de pe fb lui official varciuliviu@gmail.ro sau. com

| jimenna86 a răspuns (pentru georgiana14):

Care este facebook-ul lui official? pleaseeeeeeeeeee!

| jimenna86 a răspuns:

Mi-l spui si mie?! pleaseeeee!

| niculicioiunarcis a răspuns:

Vreti aidiul lui Liviu Varciu?

| niculicioiunarcis a răspuns:

Liviu_varciu2829@yahoo.ro