| Daaianna a întrebat:

Care stiti.vine Justin Bieber vara asta in Romania sau sunt doar zvonuri?big grin

37 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Deci, Justin vine la anul' in Romania mai mult ca sigur.
Deoarece pana in septembrie are turneu in USA, iar la sfarsitul anului nu ar avea timp sa vina aici...decat pentru vreo 2 zile sa faca un concert privat acustic la o statie radio asa cum a facut in Franta si Germania...
A zis ieri ca "vom anunta datele pentru a doua parte a turneului in curand, nu va faceti griji pentru ca la anul fac tot poisiblul sa ajung in toate tarile sa va cunosc pe toti "

| Rukhsandra a răspuns:

Sigur e zvonwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Zvonuri sigur.cred ca nici n-a auzit de Romaniahee hee

| xCăpşunici a răspuns:

Am eu un raspuns pentru tine! Da. Juss Vine in Romania. Spre bucuria tutror.Probabil la vara sau ceva mda.vara anului 2011 dar, vine! Vizita este una cu scop caritabil si are de gand sa ajute orfanii din Romania... O Nuu mi-am pierdut mama si tatall

| Elyy_1788 a răspuns:

Sigur.
Am auzit peste tot ca in aprilie 2011 va veni in Romania(iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii) abia asteeeept!
Sunt o mare fana!
uite-te pe acest site:
http://www.newstoday.ro/cauta-justin-bieber-vine-in-romania

iar apoi, va rog eu mult, sa votati sa scrieti de multe ori Romania la com.pentru a strange voturi pentru cine vrea sa vina el in Romania...mai vedeti voi acolo.la mine deja nu mai merge sa votez:))
va roooog pentru cei care vor sa vina Justin Bieber in Romania!
pe acest site:
http://www.profm.ro/......ia-6504757

si apasati mai intai AICI(acolo unde scrie)
Va roooooooooog!

| Smileee a răspuns:

Eu am auzit ca Justin Bieber vine anul viitor [in 2011]. In ce luna sau data nu stiu. sad

| roxyrocks a răspuns:

Mda.sigur va venilaughing
probabil ca e foarte mandru ca la fiecare 5 intrebari de pe TPU e numele saulaughing
si vrea sa.si cunoasca marii fani din aceasta tara laughing

| RwoarrxKandii a răspuns:

Zvonuri DUH! are tur in canada vara asta(eu sunt in canadaaaa!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni.happy.
Anul asta nu.
Ca nu este tara noastra pe listasad
Si auzit de Romaniawinking.

Unul dintre BFF` lui este din romania.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concertul lui e pe 8 iulie 2010 la timisoara la sala palatului iar eu ma duc caci mama aproape a facut rost de bilete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati sa veniti cat mai multi la concertul de la timisoara faceti rost de bilete si intrebati pe toata lumea pe care o cunoasteti daca poate sa faca rost de bilete! e spre binele lui justinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are turneu in sua de pe 23 iunie pana pe 4 septembrie asa ca n-are cum sa vina pe 8 iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc faragau romina si as vrea din tot sufletul sa vina.Sunt cea mai mare fana a lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da...vine in Romania\si chiar in Timisoara pe 8 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da...vine in Romania\si chiar in Timisoara pe 8 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit de la o prietena a carui tata lucreaza in Paris ...ca era un afis unde prezenta toate locurile unde Justin v. a concerta.printre acestea era si Cluj-Napoca in anul 2011... dar nu stiu sigur daca este adevarat sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta nu va veni pentru ca turneul este doar in SUA si a spus ca anul viitor (2011) va veni in Europa cand va lansa si noul album.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*si nu are cum sa nu vina si in Ro. deja au aparut si listele cu tari.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A auzit de Romaniawinkingsi va veni in 2011 in vara pentru ca el a zis asa pe facebook si akl are lista dar a zis ca in 2011 va incerka sa ajunga si la noi:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zvonuri, zvonuri si iar zvonuri
il ador pe jb dar nuavem nici cea mai mica sansa ca el sa concerteze in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca peste un an doi va ajunge si in Romania unde va da concerte dar in bucuresti nu in timisoara sau mai stiu eu unde el vine in capitala. deci nu-ti pierde speranta va veni si in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ca a venit vara aceasta sau ca va veni pana la sfarsitul anului sunt doar zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu sunt o fana JB si vreau sa-ti spun ca Justin va veni in Romania in primavara anului 2011 sigur. El a zis-o! si am incredere in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in Romania...am vb eu cu el si mi-a spus si daca nu ma crezi treaba ta dar poti cauta si pe nettongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am citit undeva ca va veni pe 23 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca nu sunt doar zvonuri! sper sa vina cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a dat la stiri ca vine in 2011 la primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nue niciun zvon chiar vine pentru ca sunt versoara lui si a pus ca in brasov va fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine sa doneze bani copiilor din orfelinatele din bucuresti si va avea si un concert in mai 2011 la bucuresti