| xoImmadreamer a întrebat:

Heya! Am auzit zvonuri cum ca ar veni Justin Bieber la vara in romania.Este adevarat? Eu sper ca dalove strucklove strucklove struck pentru. ca e cel mai dragut baiat din lumelove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Pai e un simplu copil ajuns acum "vedeta". ati auzit cum canta?
doamne...zau, se duce lumea asta de rapa cu astfel de artistihee hee

41 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Ar fi super marfa daca ar veni...:X:X

| мαria a răspuns:

Intro revista spunea ca spera sa ajunga la vara si la noi in europa dar nu cred ca neaparat in romania. ar fi super tare sa vina!

| Bloo2 a răspuns:

Vai de mine...arata de parca ar avea 7 ani rolling on the floor

| lauryndacool a răspuns:

da e super dragut

| l0rre a răspuns:

Ayyyyyyyyyyyyyy
:X
ar fi super daca ar veni.

| Aleeka a răspuns:

Si eu am auzit acelasi lucru:X
Eu mi'as dori enorm sa vina!:X
E superb, zmbeste superb, Il adooor:X
Poate e adevarat si vine:X

| curiozitatea a răspuns:

E prea bun sa vina in Romanialaughing

| Roxii a răspuns:

Nu stiu si eu am auzit zvonuri ca va veni in Bucuresti sibiu alba iulia etc. in vara asta prin iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un zvon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata ca un gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mai lipsea. A aparut alt copil cu vocea modificata si produs, posibil, de Disney pentru a scoate bani de la copile de 10 ani care il adora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa bun raspuns asa se zicea nu stiu sper ca asa sa fie ca aste super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cat ii de frumos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca va veni in romania justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar e ce mai dragut din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super am id luiiiiiiii hahaha:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin este deja in romania si stie romana m-am intalnit cu el e in ploiesti m-a invitat la o cafea asta spune o prietena de-a lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este atat de dragut muzica lui e super tare dati-mi un raspuns daca stiti ceva ok papaii super si as vrea sa vina in Romania sa tina concert in satu mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa vina! il ador! e cel mai super tip!:*::X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea da la mine in raducaneni:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este, si sper ca va veni dar sunt mici sanse totusi sper in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine nicaeri dar era misto chiar asa si mie imi place scumpul meu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu va veni niceo data in Romania, el nu stie romana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In gura mamii voastre...gay sunteti voi. copchiilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca vine in Romania ar fi nemaiomenit sunt cea mai mare fana a lui justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era cantaret mai erati inebunite dupa el? eu crd ca nu. asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era cantaret mai erati inebunite dupa el?eu crd ca nu .asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id lui justyn_bieber_4 ever asta e stie si romana si nu vine in Romania din pacate vb si voi cu el nu cred ca e id asta nu stiu incercati