| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intamplari din viata voastra?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Uhh au fost atat de multe blushing. Cred ca atunci cand am cazut in cada, de revelion laughing.

| Mihaiwest a răspuns:

Cea mai amuzanta este :
cind am fost la padure cu toata clasa,(la ora de sport) ne-am imbatat varza cu Vodka si bere (fara mincare ca nu aveam bani) si am venit inapoi la lectii in stare de ebrietate toata clasa (tocmai aveam cu diriginta) si unul dintre colegi a vomitat pe banca, nici nu a reusit sa se scoale laughing big grin e cea mai tare faza big grin care s-a intimplat in primul semestru tongue