| iustinboss a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri gen metin, 4story de jucat cand te plictisesti?

Răspuns Câştigător
| AlexandruCro a răspuns:

Air RIvals, Dino Storm, NFS World, Far Cry, Castel wolfenstayn online (cauta si tu ca nu mai stiu cum se numea in continuare) Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca si League of legends

Răspuns utilizator avertizat
| para001 a răspuns:

Cs si cabal

| Lykan a răspuns:

Star wars batlle front2 c.s.1.6.

| iustinboss explică (pentru Lykan):

Sa stii ca cs joc si star wars as vrea da nu stiu de unde sa-l descarc daca imi dai si siteu-l iti dau FUNDA

| Lykan a răspuns (pentru iustinboss):

Star wars nu prea sant situri al meu il am de pe un cd care mi la dat un prieten scuze