| LollypopGirl a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din bucuresti si care este media minima cu care poti intra la mate-info la acele licee?
Dau Fundita.

3 răspunsuri:
| andreea32 a răspuns:

Incerca la : sf.sava:ultima medie 9, 46
gheorghe lazar:ultima medie:9, 41
mihai viteazu:9, 20
si altele cauta chiar si pe internet documenteazate iti va fi de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UN liceu bun este MIguel de Cervantes, si poti intra c nota 5 dar trebuie sa stii spaniola destul de bine!big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UN liceu bun este MIguel de Cervantes,si poti intra c nota 5 dar trebuie sa sti spaniola destul de bine!big grinbig grinbig grin