| Corinaa a întrebat:

cine este din craiova va rog hellpppp! Sunt in clasa 7iar pana acum am avut media generala 10 sper ca si anul acesta sa il am macar 9, 90. Ce licee sunt foarte bune in craiova dar sa nu fie mate - info, adica sa nu fac prea multa matematica si cu ce nota minima se poate intra va rog! funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gmcc a răspuns:

Colegiu National Nicolae Titulescu (C.N.N.T) Vi pe profil sport adica voleiwinking dai niste probe si e floare la ureche...sau intri pe stiinte sociale sau filologie...nu te sfatuiesc mate info sau bio-chimie(stiinte ale naturi) pentru ca pe bio chimie sunt eu si e jaleI don't want to see! Daca mai vrei tot asa ceva usor du-te in Arghezismug Funda?