| danutza a întrebat:

Care sunt planurile voastre de viitor?

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, am multe planuri, si sper sa le pun in practica...multe mi-as dori...

| Marii a răspuns:

Sa termin liceul, sa intru la academia de politie si sa fac turul Europei asa cum am visat mereu. Poate sa-mi gasesc si partenerul de viata.

| Chocolate a răspuns:

Dumnezeu imi calauzeste pasii. El are un plan pentru minehappy.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sa termin liceul si facultatea iar apoi sa am un serviciu bun.Intre timp vreau sa vizitez si alte orase din tara dar si alte tari.
In viitorul mai indeparat vreau sa-mi intemeiez o familie.
Dar ale tale?

| MADALINAAAA a răspuns:

Sa termin liceul cu o medie mare incat sa pot intra la academia de politie...sa calatoresc mult, in toata lumea...si inca cate...

| Rrrretarded a răspuns:

Pai....la activitatile practicate de mine eu ma straduiesc sa raman in viata de pe o zi pe alta laughinglaughinglaughing ceea ce e destul pentru mine. Plus ca e imposibil sa-mi fac planuri concrete de viitor ca mereu se iveste ceva neasteptat care da totul peste cap

| gossipgirl a răspuns:

Sa ma duc la U. C. L. A. smug
Sa calatoresc cat mai mult big grin

| Marya_1984 a răspuns:

Hmm. Pai big grin sa devin termin generala cu rezultate cat mai bune pentru a intra la liceul pe care mi`l doresc, apoi, sa intru la Drept, sa ajung un mare judecator, sa devin milionara, sa am o vila in L. A., sa raman mereu slaba, sa ajung in Egipt, India si Ibiza, si sa am un sot cu ochii verzi smug.

| Marya_1984 a răspuns:

Sa termin* fara "devin"straight face

| teodora_3281 a răspuns:

Pe viitor imi doresc sa sar cu parasuta, sa merg pe luna.ca sa simt cum plutescbig grin.si apoi sa mi intemeiez o familie si sa devin un bun psiholog! danuta poza ta pare cam nebunaticahappy tu ce planuri ai? pup

| 160310 a răspuns:

Liceul (pe perioada sa cursuri si practica pentru fotografie, la final o masina luata din bani mei) -> facultatea de arte sau de drept -> studio foto.

| Deea_1936 a răspuns:

Nu as putea sa enumar cate as putea face.....in orice caz daca ne gandim si la cei dragi sau la cei din jurul nostru, lumea ar fi mai frumoasa