| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca sunteti indragostiti/indragostite?

F. U. N. D. A.

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

In primul rand esti fericita,vesela si cu pofta de viata. Totul ti se pare frumos,problemele dispar, nimic nu ti se pare imposibil iar fluturasii din stomac nu-ti dau pace.
La inceputul zilei te gandesti incontinuu la persoana respectiva. Incepi sa nu mai fi egoista. Incepi sa te gandesti la cum ar fi sa fii cu acea persoana pentru totdeauna. Chiar daca exista persoane mai frumoase sau mai atragatoare, tu tot alegi sa fii cu aceasta persoana. Asta inseamna ca angajamentul tau fata de aceasta persoana este absolut. Exista pasiune chiar si dupa perioada de sase luni de zile. Exista o dorinta de a va intelege unul pe celalalt. Continuati sa comunicati deschis si sa nu va judecati dur unul pe celalalt.
Exista o mare cantitate de respect, admiratie si incredere pentru aceasta persoana.
Acestea sunt in mare parte, dar fiecare indragostit are simptomele proprii...

3 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Pai sa-ti dau niste semne.te gandesti la el constant,iti pasa de el,ii accepti si obiceiurile mai putin placute,comunicati foarte bine, nu te incanta in mod deosebit prezenta altora, nu te deranjeaza sa faci mici compromisuri...si multe altele.

| JustOurSmile a răspuns:

Trebuie sa pui 2 puncte,, : `` si un x love struck. Atat!

| missm0rphine a răspuns:

Pai nu stiu...atunci cand simti ca baitul/fata iti place mult! cand simti ca ti place tot de la el/ea si tot ce face. sunt mai multe semne