| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati fost sau sunteti indragostiti/indragostite de o vedetă? Ce faceti si cum va trecut? Ati suferit din dragoste față de o celebritate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! nu am suferit din dragoste dupa vreo himera!
Poate am fost mai pamanteana decat altii, si am gandit ca nu merita sa te consumi pentru cineva care oricum nu te va vedea, pentru ca are vreo cateva milioane de fani si nu-i interesat(a) de persoana ta.

| Steam321 a răspuns:

Nu am de ce sa mă îndrăgostesc de vedetele din România pentru ca majoritatea sunt curve, au iubiți interlopi sau dai plini de mușchi deci nu merita cam asta e adevărul nu numai despre ele ci despre majoritatea femeilor din România

| AleexisViol3t a răspuns:

Mie mi s-a intamplat. Dar cu timpul a trecut. Si chiar imi plăcea suuper mult.

| QueenOfWeed a răspuns:

Si eu sunt îndrăgostită de solistul de la Rammstein, îmi place de el de 4 ani dar acum s-a accentuat dorințalaughing)
Am cautat pe google sa vad cati ani are si are 54 de ani, dar nici asta nu mi-a distrus "tentatia".
sincer nu stiu ce sa faci, cred ca trebuie sa trăiești cu ideea ca vrei pe cineva pe care nu-l poti avea.
Sau ai putea sa iti faci un plan ca al meu: sa învăț bine germană, ma duc in Germania si ma plimb prin fata casei de discuri unde înregistrează ma izbesc de el si o sa fie dragoste la prima vederelaughing)
sunt ciudata