| ATtomoianu a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune Nokia sau Samsung?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune! nu se strica tine bateria mult timp daca nu ask muzica sau altceva... Samsung se strica repede si sunt aiurrea

4 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Aş spune Nokia.De ce? Pentru că folosesc această marcă şi niciodată nu m-a trădat.
Baftă!

| Wut a răspuns:

Nokia...eu l-am scapat de 1000 de ori pe jos si tot rezista laughing)

| BADGIRLL a răspuns:

Nokiaaa is the best eu numai Nokia imi cumpar inainte aveam unul si saracutul cate cazaturi si lovituri a suportat cand eram nervoasa imi descarcam nervi pe el laughing si tot mergea ft bine. Iar acum am un Nokia express music si imi merge de minune :X Deci sper ca alegerea ta sa fie Nokia nu Samsung pentru ca alea merg prost si se termina bateria repede :X pupicei

| irenusa97 a răspuns:

Nokia sunt cele mai rezistente, cand le trantesti nu se strica usor si sunt interesante