| Anileda a întrebat:

Care tip de fata o considerati mai frumoasa?

Cea machiata sau cea nemachiata?

Credeti ca o fata draguta natural, fara niciun pic de machiaj va fi mult mai frumoasa machiata?
Ms.:*

8 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Eu as alege un machiaj cat mai natural este adevarat ca acum se cauta sa fi cat mai naturala dar putin retus pe aici pe acolo nu strica nimanuiwinking

| Castorul a răspuns:

Eu prefer ca o fata sa fie nemachiata happy
Si da, cred ca poate fi si mai frumoasa machiata, atata timp cat e machiata cu gust si nu e exagerat de incarcata big grin

| Andrei233 a răspuns:

Cu siguranta fetele nemachiate sunt mai frumoase happy

| CompleteAndUtter a răspuns:

Cele nemachiate sunt mai frumoase. Si nu neaparat din punct de vedere fizic. Cosmeticele distrug tenul si oricum intrebarea e "de ce fetele se machiaza"?

| adriana996 a răspuns:

Depinde de fata. Oricum un machiaj subtil nu strica, are efecte bune.

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Mie imi place cu tenul natural, nu sa fie incarcat cu multe creme si chestii dinastea.La o ocazie speciala ar mai merge dar asa zi cu zi o fata trebuie sa aiba tenul natura.Asa cred eu!:*

| beAuTY_6320 a răspuns:

Sigur ca cea nemacheatawinking cel mai frumos e natural si eu folosesc f multe cosmetice dar cand stau acasa...nu ma machez delocwinking

| blabla88 a răspuns:

Nu neaparat.sunt multe fete care nemachiate sunt mult mai frumoase.Bine,ca unele nu stiu cum sa se machieze.
Mda, odata ce te machiezi in fiecare zi cum sa ii mai surprzini pe ceilalti.
machiajul te scoate din "anonimat" in unele situatii, da un plus.