| anonim_4396 a întrebat:

Care vreti sa incepeti scoala si care nu? big grin

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Da astept cu nerabdare sa ma cert cu fitoasele din clasa,sa ma critice dirigu, sa dau tezele, sa ma scol la 7:00...
GLumesc! Nu astept scoala.O URASC, dar aste e. fara scoala nu facem nimic in viata

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Eu nu vreau sa incep nicio scoala... Urasc scoala din tot sufletul!

| xXPsychO983 a răspuns:

Nuu nu... o urasc sad e naspa sa te scoli in fiecare si la ora 7:00(in afara de weekend, atunci ma scol la ore tarzii).tongue si e naspa sa faci ore si sa stai 5 sau 6 ore invatand...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu

| cristipc2011 a răspuns:

1:pentru fete
2:nu pentru teme lectii etc...