| tomitza a întrebat:

Vreti sa incepeti scoala sad sau mai vreti vacanta :X?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Sincer, pe o parte vreau sa inceapa scoala pentru ca mi-e dor de colegi, de unele ore si mai ales de pauze. Dar e bine si in vacanta, adica ma infioara doar gandul ca o sa ma trezesc la 7 dimineata si ca nu o sa mai am timp de distractie, de nebuniile mele.In fine, comsi comsa. :* Numai bine!

16 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu vreau să înceapă şcoala.

| viatadecacatt a răspuns:

As vrea sa fie mereu vacanta.Nu imi place scoala mi-ar fi placut sa ma nasc desteapta!big grin

| mih5a a răspuns:

Vacanta! Normal!
Mi-e dor de zilele alea!happyhappy

| Romancutza a răspuns:

Vacanta 4ever.love struck

| Lollypop a răspuns:

Vacantaaalove struck

| marius577 a răspuns:

Daca ar fi vacanta intotdeauna...

| PredatoR a răspuns:

Vacantaaa 4ever!

| Dove a răspuns:

Eh, intr-un fel e frumos pentru mine ca ma revad cu colegii si radem si alte chesti... dar n-ai idee deci n-ai idee cat m-am stresat cu MATEMATICA! Urasc matematica de n-am invata matematica la scoala m-as duce acolo fara probleme.
Da sunt fericit ca incep scoala dar mai vreau vacanta.

| Barbie331 a răspuns:

Pai la scoala:

1. maintalnesc cu prietenii si ma joc cu ei

Vacanta:

Super, vacanta, la mare, la munte, peste tot!

| ioana_6413 a răspuns:

Grea întrebare. vreau să încep şcoala ca să-mi cunosc noii colegi(trec a 9a) şi vreau şi să mai am vacanţă-... timp liber worried sad am emoţii!

| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Intr. un fel as vrea sa inceapa sc.deoarece m.am cam plictisit ask! Dar intr-adevar as mai vrea si vacanta! laughing

| LadyBy a răspuns:

Aia astept sa incepa scoalaaaa!happybig grin:X
De ce? Imi place sa rezolv probleme la mate, sa scriu la lb romana si sa fac restul materiilor.Si mai ales, dar mai ales sa imi revad colegii.Eu stau intr-o zona in care nu exista picior de copil.Stau la tara.Nu va ganditi ca stau la casute cum au bunicii vostri.Ci cu 3 etajebig grin:X

| anarawwr a răspuns:

Eu abia astept sa inceapa scoala!(Care e mainebig grin)

| deni a răspuns:

Intr-un fel vreau sa inceapa intr-un fel nu

| best4ever a răspuns:

Pai...eu vreau sa inceapa. m-am plictisit acasa.La mine e in felul urmator:cand sunt in vacanta, vreau sa inceapa scoala si invers.