| D A R i U t S s A a întrebat:

Cat costa cartile Twilight toate 4 sau cate sunt? Sau este cineva pe acest site care ar dori sa le imprumute cerand orice altceva la schimb (bani, carti, accesorii.etc) laughing [Bucuresti]

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Cartile costa de la 35 lei la -50 lei, adica prima costa 35 si apoi. nu imi stiu, oricum variaza intre preturile astea.

| rockaholic a răspuns:

Eu la Carrefour le-am văzut pe toate 3 la preţ de 100-150 lei la pachet.

| Delia a răspuns:

Pai, le poti descarca gratuit in format electronic daca doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti comanda dupa net pe toate 4 la un pret bun.
Nu ai si tu colege care sunt dispuse sa iti imprumute?
Cauta pe librarie. net > le gasesti pe toate la pachet si un pret super bun din punctul meu de vederehee hee

| stefy11_5885 a răspuns:

La carrefout amur 40 si celelalte 3 50