| anonima6699 a întrebat:

Cat costa un un tatuaj micut cu semnul infinitului pe incheietura mainii?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In jur de 80-100 RON. Chiar daca modelul ales este unul simplu si dimensiunea mica, saloanele percep o suma standard pentru fiecare tatuaj executat. Reducerea apare la modelele realizate pe o suprafata mai intinsa, dar depinde de fiecare model in parte, de complexitatea acestuia, nu e o regula.

| Loredana184 a răspuns:

Depinde unde ti-l faci... happy daca e dupa marime, ai specificat ca il vrei mic la incheietura vreo 50 de lei!